FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak uważacie, czy lepiej pojechać na narty do Marillevy: na własną rękę samochodem, czy też autokarem ?
Marilleva jest ośrodkiem położonym bezpośrednio przy stoku narciarskim, dlatego wyjazd autokarem jest najbardziej ekonomiczny i najbardziej komfortowy. Dojazd własny wiąże się z odpowiedzialnością i dodatkowymi kosztami związanymi z organizacją wyjazdu oraz kosztami faktycznie poniesionymi: paliwo, winiety, opłaty drogowe, parkingi.
Czy nie uważacie, że lepiej kupić zakwaterowanie bezpośrednio w ośrodku ?
Kupując zakwaterowanie bezpośrednio w ośrodku nie otrzymujecie rabatów i promocji, które posiada serwis www.marilleva.info.pl, ponadto dochodzą koszty przelewu zagranicznego.
Gdzie leży Marilleva?
Marilleva leży w północnej części Włoch w centrum Val di Sole, na wysokości 1400 m. W najbliższej okolicy znajdują się: Mezzana, Trento, Bolzano.
Co to jest Marilleva?
To alpejska miejscowość będąca wybornym miejscem do uprawiania białego szaleństwa. Wychodząc z hotelu wkraczamy w świat wyciągów, świetnie przygotowanych stoków i prawdziwie narciarskiej atmosfery. Na północnych stokach śnieg leży bardzo długo, więc praktycznie w każdej części sezonu narciarze mogą korzystać z warunków do woli. Połączenie ze słynną stacją Madonna di Campiglio to dodatkowa atrakcja.
Co wyróżnia Marillevę spośród innych stacji narciarskich?
Najważniejszą cechą stacji narciarskiej Marilleva 1400 jest połączenie z ośrodkiem Madonna di Campiglio poprzez Folgaridę. I tym samym z innymi regionami tworzy jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie - SKIRAMA z ponad 380 km tras i ponad 140 wyciągami narciarskimi.
Czy snowboardziści mogą korzystać z tras w Marrilevie?
Oczywiście, trasy zjazdowe przeznaczone są również dla wielbicieli snowboardu.
Ilu kilometrów stoków do dyspozycji mają narciarze przyjeżdżający do Marillevy?
Do dyspozycji pozostaje około 120 kilometrów tras, z czego najwięcej oznaczonych jako niebieskie. Oczywiście dla bardziej wymagających narciarzy są także trasy czerwone i czarne.
Ile wyciągów znajduje się w Marillevie?
W Marillevie jest 47 wyciągów (23 orczykowych, 18 krzesełkowych, 6 gondolowych).
Co do dyspozycji mają narciarze w Marillevie?
W ośrodku znajduje się bankomat, bary, restauracje, dyskoteka, mały sklepik, butik, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła narciarska, lekarz i wiele innych możliwości, które ułatwiają i umilają pobyt zimowy.
Jakie dodatkowe atrakcje czekają na narciarzy w Marillevie?
Hotele dysponują wieloma atrakcjami, urozmaicającymi pobyt narciarzy. Między innymi można skorzystać z basenów, przytulnych knajpek, jazdy konnej czy wypraw górskich.
Co to jest karta klubowa?
To dodatkowa atrakcja dla turystów przybywających do Marillevy. Karta klubowa oferuje wstęp na basen, saunę, fitness i inne wieczorne i nocne atrakcje. Należy nadmienić, że karta klubowa jest obowiązkowa i trzeba ją zawsze wykupić.

Nasz przewodnik w postaci pytań i odpowiedzi będzie na bieżąco uzupełniany. W razie Państwa dodatkowych pytać prosimy pisać pod podany w dziele kontakt adres lub dzwonić.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.